Mes esame

kavinės lygio kavos platintojai namams ir biurams. Žinome, kad plačiame kavos pasaulyje lengva pasiklysti, todėl visada stengiamės savo klientus aptarnauti šiltai, išsamiai paaiškindami ir pristatydami kavą ir jos gaminimo būdus. Taigi, galite būti visiškai tikri, kad pateiktas pasiūlymas yra būtent toks, kokio Jums reikia.

Mes tikime,

kad pasitelkdami savo žinias, aistrą ir meilę kavai, savo misija siekiame gerinti ir tobulinti kasdienę žmonių kavos kultūrą ir įpročius. Siekdami įgyvendinti šią misiją, dalijamės savo patirtimi ir žiniomis apie kokybiškos kavos kilmę ir paruošimą, kad kiekvienas galėtų mėgautis puikios kavos pojūčiais tiek namuose, tiek darbo vietoje.

Mes matome,

kad atveriame kavos pasaulį visiems kavos entuziastams ir mėgėjams. Žinome, kad galime rasti tinkamą pasiūlymą kiekvienam ir suteikti galimybę mėgautis kava namuose ar darbe ne tik kaip papildoma kofeino doze, bet ir kaip maloniu procesu.

Mes girdime

kiekvieną žodį ir pageidavimą, kuris padeda mums rasti geriausią sprendimą. Taigi drąsiai kalbėkite su mumis ir rašykite mums - esame čia, kad išklausytume ir padėtume iš visos širdies.

Aš Myliu Kavą komanda

Artūrs Grikke

Pardavimų vadovas

arturs@innocent.lv

Jānis Peičs

Mažmeninės ir el. prekybos vadovas

janis@esmilukafiju.lv

Kaspars Kalējs

Techninis produktų vadovas

Dominykas Baliukevičius  Pardavimų vadovas

Dominykas Baliukevičius

Pardavimų vadovas

sales@asmyliukava.lt

Sanija Veinberga

Mažmeninės prekybos vadovė

Anete Paukša

Užsakymų administratorė

Elīna Luciņa

Užsakymų administratorė

Mes didžiuojamės savo klientais

Robertas

Puiki vieta apsipirkti! Puikus asortimentas tiek kavos, tiek arbatos mėgėjams. Vienoje vietoje radau viską, ko man reikėjo. Be to, labai pradžiugino pristatymo greitis. Aš myliu kavą! Ačiū už labai malonią apsipirkimo patirtį.

Klaudija

SUPER. Greitas pristatymas, aukštos kokybės prekės. Puikus aptarnavimas. Drąsiai rekomenduosiu savo draugams. Aš taip pat pirkau pagal rekomendaciją.

Elina

Nuostabus bendravimas! Internetinėje parduotuvėje labai lengva apsipirkti, o užsakymas atkeliauja jau sekančią dieną. Super!

Andrėjus

Puikus aptarnavimas. Labai greitas užsakymo apdorojimas ir pristatymas. Atsakingi ir kompetentingi darbuotojai! Ačiū!