1. Bendrosios sąlygos:

1.1. Ši sutartis yra privaloma abiem šalims, ji reglamentuoja pirkėjo ir pardavėjo teises ir pareigas, prekių įsigijimo ir atsiskaitymo sąlygas, prekių pristatymą ir grąžinimą, šalių pareigas ir kitas nuostatas, susijusias su pirkimu-pardavimu iš SIA „Innocent PRO“, Gertrudes iela 44a, Riga, Latvia, registracijos numeris 40103516061 (toliau tekste – Pardavėjas).

1.2 Pirkėjas sutinka su šios sutarties sąlygomis, tai patvirtindamas pateikdamas užsakymą internetinėje parduotuvėje arba registruodamasis internetinėje parduotuvėje.

1.3 Pardavėjas turi teisę keisti sutarties sąlygas, atsižvelgdamas į teisės aktų reikalavimus. Pirkėjas apie tai informuojamas per internetinę parduotuvę arba el. paštu.

 

2. Pirkimas/Pardavimas:

2.1. Pirkimo/pardavimo sutartis sudaroma, kai klientas:

2.1.1. Patvirtina pirkimą internetinėje parduotuvėje (apie kurią Klientas informuojamas el. paštu);

2.1.2. Patvirtinkite savo užsakymą telefonu, nurodydami pristatymo adresą, vardą ir pavardę bei gavimo metu pasirašydami kurjerio dokumente (pristatymo lape, elektroniniu parašu terminale ar kitu būdu – priklausomai nuo kurjerio reikalavimų);

 

3. Pirkėjo teisės ir pareigos:

3.1. Pirkėjas turi sumokėti už prekes pagal mokėjimo sąlygas.

3.2. Pirkėjas įsipareigoja laikytis šių sąlygų, kurios yra aprašytos internetinėje parduotuvėje bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

3.3. Jeigu pirkėjas nevykdo savo įsipareigojimų, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be išankstinio įspėjimo apriboti arba nutraukti bendradarbiavimą su Pirkėju.

 

4. Pirkėjo teisės ir pareigos:

4.1. Pardavėjas turi teisę anuliuoti Pirkėjo užsakymą, jeigu Pardavėjas negali susisiekti su Pirkėju per 3 (tris) darbo dienas, Pirkėjo nurodytais kontaktais.

4.2. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo teisę į duomenų privatumą, kuri yra susijusi su Lietuvos Respublikos teisės aktais.

4.3. Jeigu Pardavėjas negali įvykdyti Pirkėjo užsakymo (pristatyti prekę per nurodytą laiką ir/ar pristatyti būtent tokią prekę, kurią Pirkėjas užsakė), tuomet Pirkėjas turi teisę atsisakyti šio užsakymo ir Pardavėjas privalo grąžinti pinigus Pirkėjas per 10 (dešimt) darbo dienų, jeigu Pirkėjas jau yra atsiskaitęs su Pardavėju. Išimtis yra, jei Pirkėjas ir Pardavėjas tarpusavyje susitarė dėl kitokio pristatymo laiko arba keičia prekę į kitą.

 

5. Prekės grąžinimas:

5.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę per 14 (keturiolika) dienų nuo pirkimo momento, atsižvelgiant į šias sąlygas:

5.1.1. Apie šį sprendimą Pardavėjas turi būti informuotas, pateikiant Pardavėjui raštišką prašymą grąžinti prekes. Pateikimas turi būti siunčiamas Pardavėjo elektroninio pašto adresu info@asmyliukava.lt. El. laiškas, išsiųstas iš kliento el. pašto adreso, taip pat bus laikomas oficialiu pateikimu.

5.1.2. Savo lėšomis grąžinamą prekę turite išsiųsti specialiu Pardavėjo adresu – SIA „Innocent PRO“, Valmieras iela 43, Ryga, LV-1009, Latvija;

5.1.3. Prekė turi būti originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių, tokios pat būklės, kokia buvo įsigyta.

5.2. Pardavėjo pareigos apima 100% prekių sumos grąžinimą Pirkėjui, sumos pervedimą į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų, atėmus prekių pristatymo išlaidas, jei tokių buvo. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti grąžinamas prekes, jei prekė yra sugadinta ir/ar buvo naudota ar netinkamai naudota.

5.3.  Grąžinimas bus atliktas tuo pačiu mokėjimo metodu, kurį klientas naudojo apmokėdamas savo užsakymą.

6. Pristatymo ir apmokėjimo sąlygos

6.1. Užsakymų pristatymas galimas atsiimant prekę vietoje „Aš Myliu Kava“ parduotuvėje Gedimino pr. 49, Vilnius, be papildomo mokesčio arba už atskirą mokestį per kurjerį arba siuntų kioskus/spinteles visoje Lietuvoje.

6.2. Jei užsakymas atliktas ir sąskaita apmokėta iki einamosios darbo dienos 15:00 val., tuomet prekė tą pačią dieną perduodama atitinkamai kurjerių tarnybai ir kurjerių tarnyba įsipareigoja ją pristatyti per kitą darbo dieną. Užsakymams po 15:00 val. arba švenčių dienomis, pristatymas atliekamas kitą darbo dieną.

6.3. Atsiskaityti už užsakymą galima grynaisiais pinigais vietoje, „Aš Myliu Kava“ parduotuvėje Gedimino pr. 49, Vilnius, banko pavedimu, apmokant gautą išankstinio apmokėjimo sąskaitą arba atliekant kreditinės kortelės arba automatinį internetinio banko mokėjimą. Taip pat už prekę galite atsiskaityti Apple Pay mokėjimo būdu.

6.4. Pirkėjas važtaraštį gali peržiūrėti prisijungęs prie savo profilio arba paprašyti jį gauti į savo el. paštą. Kartu su užsakymu klientas gauna prekių pakuotę.

6.5. Visus ginčus ar nesutarimus, jei jie kyla patvirtinus šią sutartį, šalys susitaria spręsti derybų keliu. Jei ginčų nepavyks išspręsti derybų keliu, jie bus perduoti nagrinėti Latvijos Respublikos arbitražo teismui.

 

7. Garantija

7.1. Jei persigalvojote ir nusprendėte atšaukti pirkinį, Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2011/83/ES numato, kad pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų atsisakyti sutarties ir grąžinti internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę grąžinti pardavėjui. Nutraukus nuotolinės prekybos sutartį arba grąžinus prekę, vartotojas atsako už prekės kokybės ir saugumo palaikymą sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu. Rekomenduojame išlaikyti originalią prekės pakuotę, kad pasinaudojant sutarties atsisakymo teise pagal Nuotolinės sutarties sąlygas prekė nebūtų išoriškai mechaniškai pažeista ir elektroninė įranga nebūtų buvus naudojama. SIA Innocent PRO pasilieka teisę atsisakyti priimti gaminį, kuris yra sugadintas, naudotas arba netinkamai sukomplektuotas. Norėdami susitarti dėl prekės grąžinimo, susisiekite su mumis el.paštu: info@asmyliukava.lt arba telefonu: +370 5 214 4987, nurodant užsakymo numerį ir datą.

7.2. Jei prekė turi techninių problemų prekės naudojimo metu, prekės aptarnavimas bus atliktas Pardavėjo registracijos Latvijoje šalyje. Prekės aptarnavimo, garantinis laikas nurodytas jos aprašyme. Pirkimo dokumentai galioja tik tuo atveju, jei juose teisingai ir aiškiai nurodyta: prekės modelis, serijos numeris, pardavimo data. Pirkimo dokumentuose daryti bet kokius pakeitimus, ištrinti ar perrašyti juose nurodytus duomenis draudžiama – tokiu atveju aptarnavimo dokumentai bus pripažinti negaliojančiais.

7.3. Gautos pretenzijos dėl prekės kokybės bus nagrinėjamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir Civilinio kodekso normomis.

8. Atsiliepimai apie mūsų teikiamas paslaugas

8.1. Kiekvienas klientas, gavęs užsakymą, elektroniniu paštu gauna laišką su prašymu įvertinti prekės ir paslaugos kokybę, siekiant ateityje gerinti „Aš Myliu kava“ gaminių ir paslaugos kokybę. Klientas turi teisę pasirinkti, ar palikti savo atsiliepimą www.asmyliukava.lt puslapyje, ar ne. Tai laisvas kliento pasirinkimas.

8.2. Klientas, pasirinkdamas palikti atsiliepimą naudodamasis el. paštu gauta vertinimo anketa, sutinka, kad vardas ir/ar pavardė gali būti viešai www.asmyliukava.lt pagrindiniame puslapyje po vertinama preke kaip patvirtintas atsiliepimo autorius. Jei klientas nusprendžia nepalikti atsiliepimo, jokia informacija apie asmenį viešai nerodoma.

Jums tai gali būti naudinga:

Rodyti visus
Sutaupai €17,10
illy Malta kava Malta kava - illy, vid. skr., 250 g x 6 vnt.
Kaina€39,90 Įprasta kaina€57,00
Malta kava - illy, vid. skr., 250 g x 6 vnt.
Turime sandėlyje
Sutaupai €17,10
illy Kavos pupelės Kavos pupelės illy  250 g x 6 vnt.
Kaina€39,90 Įprasta kaina€57,00
Kavos pupelės illy 250 g x 6 vnt.
Turime sandėlyje
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Sweet Caramel, 1 kg
KainaNuo €20,96/vnt.
Kavos pupelės Sweet Caramel, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Black Cherry, 1 kg
KainaNuo €20,26/vnt.
Kavos pupelės Black Cherry, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Dark Chocolate, 1 kg
KainaNuo €18,55/vnt.
Kavos pupelės Dark Chocolate, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Red Orange, 1 kg
KainaNuo €17,85/vnt.
Kavos pupelės Red Orange, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Aš myliu kavą Kavos pupelės 1 kg Kavos pupelės Milk Chocolate, 1 kg
KainaNuo €17,56/vnt.
Kavos pupelės Milk Chocolate, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Aš myliu kavą Kavos pupelės 1 kg Kavos pupelės Roasted Almond, 1 kg
KainaNuo €15,96/vnt.
Kavos pupelės Roasted Almond, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kavos pupelės 1 gab Kavos pupelės illy - Classico, 250 g
KainaNuo €6,65/vnt.
Kavos pupelės illy - Classico, 250 g
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kavos pupelės 1 vnt Malta kava illy Arabica Selection Brazilija, 250 g
Pasirinkti
illy Malta kava 1 gab Malta kava illy, vid. skr., 250 g
KainaNuo €6,65/vnt.
Malta kava illy, vid. skr., 250 g
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kavos pupelės 1 gab Malta kava illy, tams. skr., 250 g
KainaNuo €7,79/vnt.
Kavos pupelės illy, tams. skr., 250 g
Turime sandėlyje
Pasirinkti

Užsiregistruokite naujienoms!

Naujausios akcijų kampanijos, taip pat informacinis ir mokomasis turinys kavos temomis. Užsiregistruokite ir gaukite išskirtinius pasiūlymus.