JURA kavos aparatai – šveicariška kokybė Jūsų namuose.

Inovacijos, tikslumas, kokybė, patikimumas, tvarumas ir priežiūra – tai JURA DNR šerdis. Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, ir aiškiai pozicionuojamas kaip šios rinkos ekspertas. JURA – neabejotina šios rinkos lyderė. JURA kavos aparatai siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

KAVOS APARATAI NAMAMS

Dabar savo namuose Jūs galite mėgautis tokia kavos kokybe, kokią galite gauti Italijos kavos bare.

 

KAVOS APARATŲ PRIEDAI

JURA turėdama didelę patirtį savo kavos aparatus yra suderinusi su plačiu modernių priedų asortimentu, kuris papildo Jūsų individualius poreikius.

 

KAVOS APARATŲ PRIEŽŪRA

Teisinga priežiūra garantuoja optimalų virimo rezultatą ir neabejotinai prailgina automatinių kavos aparatų tarnavimo laiką. Visos apsauginės formulės buvo kruopščiai optimizuotos tam, kad atitiktų programų ir medžiagų veikimą JURA automatiniams kavos aparatams.

 

APIE JURA

Nuo 1931 metų šveicarų kompanija JURA Elektroapparate AG kūrė modernius aukščiausios kokybės buitinius prietaisus.
Nuo 1980 m. vidurio JURA kaip buitinių automatinių espresso / kavos aparatų gamybos pradininkas, tapo pagrindiniu šio sektoriaus gamintoju. Dabar kompanija naudojasi savo patirtimi ir žino, kaip vystyti pusiau profesonalių prietaisų skirtų biurui ir kavinei gamybą.
Tradicinis šveicarų prekinis ženklas dabar tapo pasauliniu žaidėju rinkoje. Pagrindinis įmonės biuras yra Niederbuchsiten, Šveicarijoje.

Kaip veikia JURA automatinis kavos aparatas

Vienu mygtuko palietimu paruošite tobulus kavos gėrimus – iš šviežiai maltos kavos, ne iš kapsulių. Kas atsitinka, kai aparatui nurodote pradėti ruošti norimą kavą? Sekite paruošimo procesą pažvelgę į JURA kavos aparato vidų: nuo šviežio pupelių malimo iki plikymo ir galutinio rezultato. Pamatykite, kaip išradingai dera skirtingos technologijos, kad galėtumėte mėgautis neprilygstama kava.

Produktą atpažįstantis malūnėlis (P.R.G.)

Siekdami užtikrinti optimalų malimą kiekvienos rūšies kavos gėrimams, JURA inžinieriai sukūrė produktą atpažįstantį malūnėlį (P.R.G.). Elektroniniu būdu valdomas itin našus malūnėlis sureguliuojamas vos per dalį sekundės, nustatant malimo smulkumą. Tai atlikti daug greičiau ir patogiau. Smulkiai sumalta kava – trumpai ruošiant, klasikinius kavos gėrimus, rupiai – lėtai plkytos kavos gėrimams.

Pieno sistema

Kai kurie kavos gėrimai, pavyzdžiui, cappuccino ar espresso machiato, ruošiami paviršių padengiant pieno puta.

Naujoviški JURA kapučinatoriai yra su pažangia pieno putos technologija, sukuriančia švelnios tekstūros ir ilgai išliekančios konsistencijos pieno putą, arba tiesiog pakaitinančia pieną iki reikiamos temperatūros.

Išmanioji vandens sistema (I.W.S.®) su „CLARIS Smart“ filtru

Kavos sudėtyje yra 98 proc. vandens. Dėl to, norint paruošti tobulą kavos puodelį, reikia šviežio ir šalto vandens. Kaitinant vandenį, jame esančios kalkės sudaro nuosėdas. JURA turi sprendimą: CLARIS filtrą.

Jis apsaugo kavos aparatą nuo kalcio nuosėdų ir pailgina jo eksploatacijos laikotarpį.
Kavos aparato nereikia nukalkinti.
Taip užtikrinama nuolatinė aukšta vandens ir kavos kokybė.
Išmanioji vandens sistema (I.W.S.®) automatiškai aptinka įdėtą filtrą.

Kavos kokybė

Nuo intensyvaus espresso iki švelnaus americano ar gaivios šalto spaudimo kavos – JURA aparatai sukuria tobulą puodelį kavos: šviežiai malta, ne iš kapsulių.

Paprastas ir išmanus

Dėl išmanios elektronikos ir gerai suplanuotų procesų, JURA aparatus labai paprasta naudoti. Mėgaukitės savo mėgstama kava vienu mygtuko paspaudimu arba tiesiog bakstelėdami pirštu.

Išskirtinis dizainas

JURA dizaine naudoja švarias, išraiškingas linijas. Kartu su aukštos kokybės medžiagomis ir precizišku meistriškumu kavos aparatai tampa laikui nepavaldžiais dizaino elementais.

Paprasta priežiūra

Nepriklausomai atliktais tyrimais
patvirtinta, kad JURA elektroniniu būdu valdomos priežiūros ir valymo programos, naudojamos
kartu su JURA priežiūros produktais, garantuoja TÜV sertifikatą atitinkančią higieną.

Tvarumas

Nuo pat įkūrimo
1930 - aisiais JURA didžiausią dėmesį skyrė atsakingam išteklių naudojimui,aptarnavimo paprastumui ir gaminių energijos vartojimo efektyvumui.