Kavos aparatų nuoma biurams, kavinėms ir viešbučiams.

Norite išsinuomoti kavos aparatą? Pataikėte į tinkamą vietą! Mes teikiame platų paslaugų spektrą ir užtikriname klientams aukštos kokybės prekes. Be to, teikiame trumpalaikę ir ilgalaikę kavos aparatų nuomą.

Renkates tarp nuomos ir įsigijimo galimybių? Perskaitykite mūsų straipsnį arba susisiekite su mumis.

Trumpalaikė kavos aparatų nuoma

Tik nuo 10€ per dieną
Norite išsinuomoti kavos aparatą renginiui, išvykai ar šventei? Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir rezervuokite norimą datą.

Peržiūrėti pasiūlymą

Ilgalaikė kavos aparatų nuoma

Užsakant 8kg kavos per mėnesį, kavos aparato nuoma nemokama.
Norite išsinuomoti kavos aparatą savo biurui, kavinei ar restoranui? Siūlome Jums įvairius bendradarbiavimo modelius ir nuomos sąlygas.

Peržiūrėti pasiūlymus

Patikėkite kavos aparato nuomą ir kavos pristatymą mums.

Mūsų meilė gardžiai kavai užtikrina aukštą teikiamų paslaugų ir produktų kokybę. Kavos aparatų nuoma yra viena iš pagrindinių mūsų verslo sričių, todėl galime pasigirti tam tikra patirtimi šioje srityje. Dirbame su geriausiais kavos aparatų gamintojais ir žaliavų tiekėjais. Didžiuojamės savo žiniomis, kurios praverčia ne tik renkantis tinkamą kavos aparatą, bet ir sprendžiant kitus kasdienius su kava susijusius klausimus. Teikiame visą spektrą paslaugų - kavos aparatų nuomą ir įrengimą, kavos pristatymą, kavos aparatų priežiūrą ir remontą, kavos aparatų diagnostiką - kad mūsų klientams teliktų vienintelis rūpestis - mėgautis puikia kava.

Mūsų partneriai:

Aukšta kokybė

Tik geriausios pirmaujančių kavos aparatų gamintojų prekės. Parinksime Jūsų poreikiams tinkamą kavos aparatą ir apmokysime Jūsų darbuotojus juo naudotis bei prižiūrėti.

Nepriekaištingas aptarnavimas

Prireikus pagalbos, Jums visada padės gausi mūsų inžinierių ir technikų komanda. Be to, reguliariai atliksime kavos aparato techninę priežiūrą ir pasirūpinsime jos būkle.

Atsakingas bendravimas

Rinktis iš daugybės skirtingų prekės ženklų ir gaminių gali būti sudėtinga, todėl mielai padėsime rasti tinkamiausią ir ekonomiškiausią sprendimą Jūsų poreikiams.