Pasirinkite tvarų ir patikimą kavos partnerį!

Esame kavos profesionalai, nuo 2012 m. teikiantys savo paslaugas viešbučių, restoranų, kavinių sektoriuose. Jau daugiau nei aštuonerius metus atstovaujame vieninteliam kavos universitetui Latvijoje - "Universita del Caffe", kuriame rengiami tiek profesionalūs baristų mokymai, tiek kavos mokymai ir seminarai biurų darbuotojams ir kitiems kavos mėgėjams. Į savo darbą žiūrime su didžiausiu entuziazmu ir atsakomybės jausmu, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai visada gautų daugiau, nei tikėjosi.

Toliau rasite mūsų veiklos sritis ir klientų atsiliepimus.

Biurams ir įstaigoms

Kasdien tiekiame puikią kavą daugiau nei 200 biurų visoje Lietuvoje. Nuo tinkamo kavos aparato iki visų reikalingų ingredientų - pupelių, šokolado miltelių, pieno, indų ir kt. Taip pat teikiame visas paslaugas, kad mūsų klientams liktų svarbiausia - mėgautis puikia kava savo biure. Jei jūsų biure dar nėra puikios kavos, praneškite mums, rasime geriausią sprendimą Jūsų verslo poreikiams.

Viešbučiams, restoranams ir kavinėms

Esame labai aktyvūs Horeca segmente. Kavinėms ir restoranams tiekiame profesionalius kavos aparatus, reikalingą įrangą, žaliavas ir indus. Aktyviai bendradarbiaujame ir su viešbučiais, tiekdami pusryčių kavos aparatus, kavą restoranams ir, žinoma, kapsulinius kavos aparatus viešbučio kambariams.

Didmeninė prekyba

Siekdami, kad illy kava būtų prieinama kiekvienam kavos mėgėjui, didmeninės prekybos komanda aktyviai dirba, kad užtikrintų mūsų atstovavimą didžiausiuose Lietuvos mažmeninės prekybos tinkluose. Dalį illy asortimento jau rasite Rimi, Maxima, Depo ir kituose tinkluose, taip pat pagrindiniuose e. prekybos kanaluose. Be illy kavos, taip pat atstovaujame tokiems prekių ženklams kaip Musetti, Bonomi, Dammann, Asobu ir kt.

Kavos mokymai

Sėkmingas verslas grindžiamas aistra ir žiniomis, todėl didžiuojamės galėdami atstovauti vieninteliam akredituotam kavos universitetui Baltijos šalyse - "Universita del Caffe". Pagal šią programą organizuojame mokymus visiems savo klientų darbuotojams, dirbantiems horekos pramonėje. Kavos žinios, tiek teorinės, tiek praktinės, yra labai svarbus veiksnys siekiant aukštumų svetingumo industrijoje. Taip pat rengiame kavos teorijos ir meistriškumo kursus pavieniams asmenims ir įmonių darbuotojams.

Jūsų kavos partneris
Jūsų kavos partneris

Teikiame puikią kavą mūsų klientams

Restorāns RIVIERA

Mėgstame jūsų kavą, teikiamas paslaugas ir organizuojamus mokymus :) Labai malonūs partneriai. Apskritai puiki produktai, malonus bendravimas ir gera aptarnavimo kultūra.

WORKLAND LATVIA

Draugiškas aptarnavimas ir greitas reagavimas į iškilusias problemas. Operatyvumas ir platus produktų asortimentas.

LIDO

Labai geri ir kokybiški darbuotojų mokymai, kompetentingi specialistai. Į plėtrą ir augimą orientuoti partneriai. Malonu dirbti kartu.

FBO RIGA

Greitas problemų sprendimas, silpnų vietų dar nesame pastebėję :) Linkime ir toliau išlaikyti aukštą kokybės kartelę.

Užsiregistruokite konsultacijai

Nurodykite apytikslį išgeriamų kavos puodelių skaičių per dieną ir pageidaujamą gėrimų asortimentą. Jei jau išsirinkote kavos aparatą, nurodykite jo modelį. Artimuoju metu susisieksime su Jumis ir per tą pačią darbo dieną pateiksime geriausią pasiūlymą.

Arba susisiekite su Dominyku

Dominykas Baliukevičius Kavos Pardavimų vadovas

Dominykas Baliukevičius

Pardavimų vadovas
Tel. +37063350060
El. paštas: sales@asmyliukava.lt