Kokie duomenys apie jus yra saugomi pas mus?
Perkant prekes Aš Myliu Kava internetinėje parduotuvėje sudarome nuotolinę sutartį, kurios būtina informacija yra pirkėjo vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir, jei planuojamas pristatymas, adresas, kur bus pristatytas pirkinys. Jūsų kontaktinė informacija reikalinga tam, kad galėtume su jumis susisiekti dėl užsakymo vykdymo proceso ir kitų su užsakymu susijusių klausimų.

Jei norite pirkti prekes išsimokėtinai, jums reikia papildomos informacijos: Jūsų asmens kodas, asmens dokumento numeris, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija, informacija apie Jūsų darbo situaciją ir informacija, skirta įvertinti Jūsų galimybes sumokėti už prekę prieš sudarant sutartį. Be šios informacijos negalėsime pasiūlyti prekių pirkimo išsimokėtinai.

Kad apsipirkimas būtų patogesnis ir efektyvesnis Aš Myliu Kava internetinėje parduotuvėje saugome šią informaciją:
  • Jūsų pirkinių ir veiklos svetainėje istorija;
  • naudojamo įrenginio IP adresą (pavyzdžiui, suteikti vilniečiams informaciją apie tiesiogiai Vilniaus parduotuvėje vykdomas akcijas);
  • mokėjimų istorija, kad apsipirkimas būtų lengvesnis, siūlant mėgstamą mokėjimo būdą;
  • mūsų susirašinėjimo ir pokalbių istorija, kad galėtume atsakyti į klausimus, susijusius su jūsų užsakymu.
  • kontaktinė informacija – vardas, pavardė, telefono numeris, pristatymo adresas, el. paštas, kad užsakymo atveju kurjerių tarnyba galėtų susisiekti su Jumis dėl siuntos pristatymo ir perdavimo;

Jūsų duomenų saugumas
Naudodami organizacines ir technines priemones užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti nuo bet kokios neteisėtos veiklos. Mūsų vidinė sistema užtikrina, kad prie Jūsų asmens duomenų galėtų susipažinti ir juos tvarkyti tik tie mūsų įmonės asmenys, kurie turi specialius įgaliojimus tvarkyti šiuos duomenis. Todėl Jūsų asmens duomenų apsaugos lygis atitinka aukščiausius saugumo standartus.

Tam, kad Jūsų asmens duomenys būtų visiškai apsaugoti, rekomenduojama atkreipti dėmesį ir įsitikinti, kad jungiantis prie mūsų elektroninės parduotuvės Jūsų asmens duomenų nepamatytų pašaliniai asmenys ir jie būtų tinkamai saugomi. Rekomenduojame reguliariai keisti autorizavimo slaptažodį, saugoti mokėjimo kortelės duomenis bei imtis kitų saugumo ir atsargumo priemonių, kad nebūtų pažeistas Jūsų asmens duomenų saugumas ir konfidencialumas.

Mūsų svetainė yra apsaugota saugumo protokolu, pagrįstu duomenų šifravimo sistemos sertifikatu (SSL).

Mes naudojame slapukus
Slapukas yra mažas tekstinis failas, kurį svetainė išsaugo jūsų įrenginyje, prijungtame prie interneto. Slapukai naudojami siekiant atskirti vartotojus ir pagerinti svetainės funkcionalumą pagal vartotojo pasirinktus nustatymus. Kai kurie mūsų naudojami slapukai bus ištrinti, kai tik uždarysite naršyklę. Kita vertus, kiti slapukai yra saugomi jūsų įrenginyje ir leidžia atpažinti jūsų stebimą naršyklę.

Svarbūs slapukai: šie slapukai yra absoliučiai būtini, kad galėtumėte naršyti mūsų svetainėje ir naudotis mūsų paslaugomis. Pavyzdžiui, slapukai naudojami naudotojams autorizuoti ir identifikuoti, kai jie patenka į svetainės registruotų vartotojų skyrių. Ištrynus arba užblokavus šiuos slapukus, nebus galima pasiekti šių paslaugų.

Funkciniai slapukai: šie slapukai nėra privaloma naudojimosi paslaugomis sąlyga, tačiau jie padeda individualizuoti ir tobulėti Aš Myliu Kava turinio naršymas internete. Pavyzdžiui, šie slapukai padeda mums saugoti informaciją apie jūsų pageidavimus ir pasiūlyti jums pritaikytą turinį bei funkcijas (tiek mūsų svetainėje, tiek komunikacijose), kurios, mūsų nuomone, jums svarbios. Taip pat naudojame slapukus ir įvairias technologijas, kad prisimintume jūsų pasirinkimus ir nepriverstume jūsų iš naujo įvesti duomenų (pavyzdžiui, prieigos informacijos).

Rinkodaros komunikacijos kanalai
Siūlome savo klientams galimybę registruotis gauti naujienas ir naudingus akcijų pasiūlymus tiek nurodytu el.pašto adresu, tiek SMS žinute nurodytu telefono numeriu. Norėdamas kreiptis dėl tokios galimybės, klientas turi rankiniu būdu patvirtinti, kad nori pasinaudoti tokia galimybe. Klientas turi teisę bet kada atsisakyti naujienų gavimo, jei toks poreikis iškyla.

Iškilus klausimams ar neaiškumams, susijusiems su asmens duomenų tvarkymu mūsų internetinės parduotuvės tikslais, nedvejodami rašykite mums adresu info@asmyliukava.lt arba per internetinį pokalbį.

Jums tai gali būti naudinga:

Rodyti visus
Sutaupai €17,10
illy Malta kava Malta kava - illy, vid. skr., 250 g x 6 vnt.
Kaina€39,90 Įprasta kaina€57,00
Malta kava - illy, vid. skr., 250 g x 6 vnt.
Turime sandėlyje
Sutaupai €17,10
illy Kavos pupelės Kavos pupelės illy  250 g x 6 vnt.
Kaina€39,90 Įprasta kaina€57,00
Kavos pupelės illy 250 g x 6 vnt.
Turime sandėlyje
Sutaupai €8,99
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Sweet Caramel, 1 kg
KainaNuo €20,96/vnt. Įprasta kaina€29,95
Kavos pupelės Sweet Caramel, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Sutaupai €8,69
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Black Cherry, 1 kg
KainaNuo €20,26/vnt. Įprasta kaina€28,95
Kavos pupelės Black Cherry, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Sutaupai €1,71
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Dark Chocolate, 1 kg
KainaNuo €18,55/vnt. Įprasta kaina€20,26
Kavos pupelės Dark Chocolate, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Sutaupai €7,65
Aš myliu kavą Kavos pupelės Kavos pupelės Red Orange, 1 kg
KainaNuo €17,85/vnt. Įprasta kaina€25,50
Kavos pupelės Red Orange, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Sutaupai €4,39
Aš myliu kavą Kavos pupelės 1 kg Kavos pupelės Milk Chocolate, 1 kg
KainaNuo €17,56/vnt. Įprasta kaina€21,95
Kavos pupelės Milk Chocolate, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Sutaupai €1,89
Aš myliu kavą Kavos pupelės 1 kg Kavos pupelės Roasted Almond, 1 kg
KainaNuo €15,96/vnt. Įprasta kaina€17,85
Kavos pupelės Roasted Almond, 1 kg
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kavos pupelės 1 gab Kavos pupelės illy - Classico, 250 g
KainaNuo €6,65/vnt.
Kavos pupelės illy - Classico, 250 g
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kavos pupelės 1 vnt Malta kava illy Arabica Selection Brazilija, 250 g
Pasirinkti
illy Malta kava 1 gab Malta kava illy, vid. skr., 250 g
KainaNuo €6,65/vnt.
Malta kava illy, vid. skr., 250 g
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kavos pupelės 1 gab Malta kava illy, tams. skr., 250 g
KainaNuo €7,79/vnt.
Kavos pupelės illy, tams. skr., 250 g
Turime sandėlyje
Pasirinkti

Užsiregistruokite naujienoms!

Naujausios akcijų kampanijos, taip pat informacinis ir mokomasis turinys kavos temomis. Užsiregistruokite ir gaukite išskirtinius pasiūlymus.