Kapsuliniai kavos aparatai
Kapsuliniai kavos aparatai

Įkvėpti savo klientų, sukūrėme išskirtinį illy kavos aparato rinkinį - tik dabar už specialią akcijinę kainą. Rinkinį sudaro kavos aparatas, kavos kapsulės, porcelianiniai puodeliai, vandens filtravimo indas ir illy pieno plakiklis. Naudodamiesi šiuo rinkiniu galėsite pasijusti tikru baristu ir pasigaminti bet kokią aukščiausios kokybės kavą namuose.

Kavos aparato rinkinys

Mūsų klientų atsiliepimai:

Marta D.

Kavos aparatas labai patogus, paprastas, puikiai tinka prie interjero ir neužima daug vietos. Kava puiki, o gal net geriausia, kokią kada nors teko ragauti. Labai malonus aptarnavimas ir greitas pristatymas. Ačiū!

Beata Z.

Esu labai patenkinta savo pirkiniu. Kavos aparatą lengva naudoti. Be to, jis kompaktiškas - neužima daug vietos. Pagaminta kava iš illy kavos kapsulių yra skani.

Dace G.

Kavos aparatas puikus, o kava dar geresnė. Ačiū, esu labai patenkinta savo pirkiniu ir nuoširdžiai rekomenduosiu jus kitiems!

Ilze M.

Puikus kavos aparatas. Skani kava. Malonus aptarnavimas ir greitas pristatymas. Pagaliau radau tai, ko ieškojau.

Signe P.

Ačiū! Puikus aptarnavimas! Greitis, kokybė! Nekantrūs žmonės neturės ilgai laukti... kava skani... Esu labai patenkinta. Džiaugiuosi!!! Ačiū!

Sandra V.

Labai ačiū už greitą pristatymą. Kavos aparatas yra geros kokybės, puikiai veikia. Kava yra labai skani. Taip pat galiu pridurti, kad vandens filtras puikiai filtruoja vandenį. Po patikrinimo buvo nustatyta, kad vandens kokybė pagerėjo perpus.

Kodėl verta rinktis illy kapsulinį kavos aparatą?

  • Kasdien savo namuose galėsite mėgautis kava kaip iš geriausio illy restorano.
  • Visame pasaulyje pripažinta kokybė, kurią teigiamai įvertino tūkstančiai mūsų klientų Latvijoje ir dešimtys tūkstančių visame pasaulyje.
  • 100% šviežiai skrudinta arabika kava, kuri hermetiškai uždarytoje kapsulėje išlieka šviežia daug ilgiau nei atvirame pakelyje.
  • Dėl kruopščiai parinktų kavos proporcijų kapsulėje kiekvienas kavos puodelis bus nuolat skanus ir aromatingas!
  • Labai patogus, greitai paruošia kavą, paprastas naudojime ir valyme!
  • Itin kompaktiškas dydis ir elegantiškas dizainas tinka bet kurioje virtuvėje!
  • Viename rinkinyje rasite viską, ko reikia norint kasdien mėgautis skania kava. Be to, sutaupysite 40€ ir gausite nemokamą pristatymą į namus jau sekančią darbo dieną!
  • Įsitikinkite patys - išbandykite kavos aparato patogumą ir paragaukite kavos bet kurioje mūsų parduotuvėje!
Peržiūrėti produktus

Šiuo metu populiarios prekės

Rodyti visas
Sutaupai €65,50
illy Kapsulių aparatai Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Kaina€199,00 Įprasta kaina€264,50
Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Sutaupai €65,50
illy Kapsulių aparatai Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Kaina€199,00 Įprasta kaina€264,50
Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, juodas
Kaina€115,00
Kavos aparatas illy Y3.3 EC, juodas
Turime sandėlyje
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, raudonas
Kaina€115,00
Kavos aparatas illy Y3.3 EC, raudonas
Turime sandėlyje

Taigi, kas įeina į illy kavos aparato rinkinį?

Illy Y3.3 kavos aparatas

llly Y3.3 kapsulinis kavos aparatas yra vienas patogiausių visų laikų kavos ruošimo prietaisų. Tiesiog įdėkite pasirinktą kavos kapsulę, paspauskite mygtuką ir per kelias sekundes galėsite mėgautis itališka juoda kava arba espresso.

Illy pieno plakiklis

Kol kavos aparatas ruošia espresso arba juodą kavą, į pieno plakiklį įpilkite reikiamą pieno kiekį ir paspauskite mygtuką. Prietaisas pasirūpins likusiu darbu - išplaks pieną iki reikiamos temperatūros ir konsistencijos.

BWT vandens filtras su magniu ir siliciu

Puiki kava nėra įsivaizduojama be kokybiško filtruoto vandens. BTW vandens filtras ne tik išvalo jį nuo priemaišų, bet ir praturtinamas reikalingomis mineralinėmis medžiagomis - magniu, cinku ir siliciu.

Illy IperEspresso kavos kapsulės

Kaip minėta, Illy kavos kapsulės buvo kruopščiai sukurtos ir užpatentuotos siekiant užtikrinti, kad kavos skonis visada būtų puikus. Šiam kavos aparatui tinka Illy IperEspresso kavos kapsulės, kurias galite rinktis iš norimo kavos gėrimo asortimento.

Illy porcelianiniai puodeliai

Išskirtiniai illy porcelianiniai puodeliai su lėkštutėmis suteiks šventinį jausmą Jūsų namams ir kiekvienam rytui. Rekomenduojame porcelianinį puodelį pašildyti prieš ruošiant kavą, kad jis ilgiau išlaikytų šilumą. Jei namuose neturite indų šildytuvo, prieš ruošdami kavą išplaukite puodelį karštu vandeniu.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!

Geriausi pasiūlymai ir naudingi straipsniai kavos mylėtojams. Užsiprenumeruokite ir gaukite išskirtines naujienas.