Įsigyję šį kavos aparatą, gausite dovanų kuponą 2 mėnesių kavos prenumeratai.

MPS kapsulės illy Smart kavos aparatas su MPS kapsulėmis yra pigesnė illy iperespresso kapsulių alternatyva. Įsigykite illy Smart kavos aparatą ir gaukite MPS kavos kapsules dovanų 2 mėnesiams. Ši kapsulinė sistema skirta nedideliems biurams, kuriuose per dieną išgeriama iki 10 kavos puodelių.

Illy MPS SMART10 kavos kapsulinis aparatas

Specialus pasiūlymas: Įsigyję illy Smart kavos aparatą, gausite dovanų 16 MPS kavos kapsulių pakuočių.

Vienas mažiausių illy kapsulinių kavos aparatų su MPS kapsulių sistema. Ypač elegantiško ir kompaktiško dizaino kavos aparatas illy Smart 10 skirtas nedidelėms verslo kavos pertraukėlėms. Valdymo skydelis yra intuityvus, patogus ir lengvai naudojamas. Kavos aparatas pagamintas Italijoje, o tai užtikrina patikimumą ir kokybę. Automatinis budėjimo režimas įsijungia po 15 min ir tokiu būdu taupoma elektros energija. Įdėkite vieną iš MPS kapsulių ir paspauskite mygtuką, o kavos aparatas nustatys jūsų pasirinktą kavos kiekį. Du puodelių laikikliai leidžia naudoti skirtingo dydžio ir aukščio puodelius, priklausomai nuo pasirinktos kavos rūšies.

Peržiūrėti

Illy MPS SMART30 kavos kapsulinis aparatas

Specialus pasiūlymas: Įsigyję illy Smart kavos aparatą, gausite dovanų 16 MPS kavos kapsulių pakuočių.

Vienas efektyviausių illy kapsulinių kavos aparatų su MPS kapsulių sistema. Ypač elegantiško ir įmantraus dizaino kavos aparatas illy Smart 30 skirtas naudoti darbo vietose - biuruose, salonuose, kirpyklose ir pan. Valdymo skydelis yra intuityvus, patogus ir paprastas naudoti. Kavos aparatas pagamintas Italijoje, o tai užtikrina patikimumą ir kokybę. Automatinis budėjimo režimas įsijungia po 15 min ir tokiu būdu taupoma elektros energija. Įdėkite vieną iš MPS kapsulių ir paspauskite mygtuką, o kavos aparatas nustatys jūsų pasirinktą kavos kiekį. Du puodelių laikikliai leidžia naudoti skirtingo dydžio ir aukščio puodelius, priklausomai nuo pasirinktos kavos rūšies (espresso arba juoda kava).

Peržiūrėti

Šiuo metu populiarios prekės

Rodyti visas
illy Kapsulių aparatai Kavos kapsulių aparatas illy Smart 10 mps, juodas
illy Kapsulių aparatai Kavos kapsulių aparatas illy Smart 30 mps, juodas
illy Kapsulės Kavos kapsulės illy MPS - Lungo, 15 vnt.
illy Kapsulės Kavos kapsulės illy MPS - Classico, 15 vnt.
illy Kapsulės Kavos kapsulės illy MPS - Intenso, 15 vnt.
illy Kapsulės Kavos kapsulės illy MPS be kofeino - Defac Decafeine, 15 vnt.
illy Kapsulių aparatai Kavos kapsulių aparatas illy Smart 50 mps, juodas

Kodėl verta rinktis illy SMART kavos aparatą?

Kaskart mėgaukitės tobula kava, naudodami biurams skirtas illy SMART kapsulinius kavos aparatus. Štai keletas privalumų:


1. Šviežumas: Illy SMART kapsulinis kavos aparatas užtikrina, kad kiekvienas kavos puodelis būtų paruoštas iš šviežiai sumaltų Illy kavos pupelių, todėl galėsite mėgautis sodriausiu ir ilgai išliekančiu skoniu. Skirtingai nuo tradicinių kavos aparatų, kuriuose kavos pupelės praranda savo aromatą ir skonį per dvi-tris dienas, illy SMART garantuoja kiekvieno puodelio šviežumą.
2. Ekonomiškas naudojimas: illy SMART sukurtas taip, kad taupytų biuro pinigus, kartu išlaikant aukščiausią illy kokybę. Techninės priežiūros ir remonto išlaidos visiškai eliminuojamos, įrangos įsigijimo ar nuomos išlaidos minimalios, todėl galiausiai mokate tik už kavą, kurią geriate biure, be jokių paslėptų papildomų išlaidų. 3. Ergonomiškas sprendimas: illy SMART yra ergonomiškiausias sprendimas biurams. Nuo 10,5 cm pločio aparatas taip pat pritaikytas siauroms virtuvėms arba patalpinti biuro registratūroje.
4. Naudojimo paprastumas: illy Smart labai lengva naudoti, o valymo reikalavimai yra minimalūs. Dėl 1 kartą per mėnesį atliekamo kalkių šalinimo jis yra tinkamas sprendimas įtemptai biuro kasdienybei, leidžiantis išvengti visiems žinomo kasdienio pieno sistemos ir kavos virimo aparato valymo.

Kai kurie iš mūsų partnerių jau mėgaujasi geriausia miesto kava:

Asobu Kavos ruošimo prietaisas Kavinukas šaltai kavai Asobu Cold Brew 1 L

Kodėl verta rinktis mus kaip savo kavos partnerius?

  • Nuo 2012 m. teikiame savo paslaugas daugiau nei 400 klientams viešbučių, restoranų, kavinių,ir biurų sektoriuose.
  • Esame vienintelis ir oficialus Illy platintojas Latvijoje.
  • Atstovaujame vienintelį kavos universitetą Baltijos šalyse - Universita del Cafe.
  • Siūlome itin skanią kavą, kaip geriausiuose Lietuvos restoranuose.
  • Prieš apsipirkimą suteiksime galimybę nemokamai išbandyti kavos aparatą ir paragauti kavos.
  • Mūsų didžiausia Baltijos šalyse kavos aparatų inžinierių komanda kasdien teikia operatyvią techninę pagalbą.
  • Partnerystės pradžioje už kiekvieną nupirktą kilogramą kavos paaukosime jūsų prekės ženklo vardu.
  • Mus atstovaujančioms įmonėms darbuotojams suteikiame unikalų nuolaidos kodą.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis!