Pateikite užsakymą, apmokėkite ir susisiekite su Dominiku dėl pasirinktos dovanos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie specialų pasiūlymą, susisiekite su mūsų konsultantais prieš pirkdami!

Užsiregistruoti konsultacijai

Nurodykite apytikslį išgeriamų kavos puodelių skaičių per dieną ir pageidaujamą gėrimų asortimentą. Jei jau išsirinkote kavos aparatą, nurodykite jo modelį. Artimuoju metu susisieksime su Jumis ir per tą pačią darbo dieną pateiksime geriausią pasiūlymą.

Arba susisiekite su Dominyku

Dominykas Baliukevičius Kavos Pardavimų vadovas

Dominykas Baliukevičius

Pardavimų vadovas
Tel. +37063350060
El. paštas: sales@asmyliukava.lt

Įsigyję vieną iš galingų Kalerm, Franke ar LaMarzocco kavos aparatų, mėgausites ne tik puikia kava biure, bet ir funkcionalia vandens sistema. Darbuotojai turės galimybę vos per kelias sekundes įsipilti stiklinę šalto, karšto, kambario temperatūros ar gazuoto vandens. Be to, galėsite pamiršti apie kasdienį vandens lazdelių naudojimą ir visus kitus su tuo susijusius nepatogumus. Vandens sistema bus prijungta prie stacionaraus vandentiekio ir kartu su aukštos kokybės vandens filtru nepertraukiamai tieks geriamąjį vandenį.

Mūsų partneriai:

Aukšta kokybė

Tik geriausios pirmaujančių kavos aparatų gamintojų prekės. Parinksime Jūsų poreikiams tinkamą kavos aparatą ir apmokysime Jūsų darbuotojus juo naudotis bei prižiūrėti.

Nepriekaištingas aptarnavimas

Prireikus pagalbos, Jums visada padės gausi mūsų inžinierių ir technikų komanda. Be to, reguliariai atliksime kavos aparato techninę priežiūrą ir pasirūpinsime jos būkle.

Atsakingas bendravimas

Rinktis iš daugybės skirtingų prekės ženklų ir gaminių gali būti sudėtinga, todėl mielai padėsime rasti tinkamiausią ir ekonomiškiausią sprendimą Jūsų poreikiams.