Turime ne tik gardžios kavos, arbatos ar kavos aparatų, bet ir kitų vertingų dovanų, kurias galite padovanoti savo artimiesiems. Populiariausios dovanos, kurias renkasi mūsų klientai, yra illy kavos kapsuliniai aparatai, Coffee expert kavos meistriškumo kursai ir mūsų dovanų kortelė, leidžianti dovanos gavėjui išsirinkti dovaną iš daugiau nei 800 skirtingų produktų. Toliau rasite keletą populiariausių dovanų idėjų.

Kapsuliniai kavos aparatai

Skirtingų spalvų Illy kavos aparatai

Maži, patrauklūs ir galingi - naujieji illy Y3.3 kapsuliniai kavos aparatai pravers kiekvieno kavos mėgėjo virtuvėje ar mažame biure.

Peržiūrėti
Termo puodeliai ir gertuvės

Kokybiški termosai ir termo puodeliai

Termosai ar termo puodeliai tapo nebe praktiškais daiktais, o stilingais kasdienio gyvenimo aksesuarais.

Peržiūrėti

Aukštos kokybės, šviežiai skrudinta ir skani kava!

Mūsų plačiame prekių asortimente rasite šviežiai skrudintos kavos iš Rocket Bean Roastery, taip pat populiariausių pasaulyje prekės ženklų, tokių kaip illy, Musetti ir Lavazza.

Peržiūrėti

Aukštos kokybės arbata iš Prancūzijos

Dammann arbatos meistrai maloniai nustebins visus skeptikus ir dar kartą įrodys, kad yra vieni geriausių arbatos meistrų pasaulyje.

Peržiūrėti

Kokybiški kavos virimo aparatai

Kavą galima ruošti įvairiais būdais. Pradžiuginkite mylimą žmogų puodeliu kavos pagamintos Chemex, French Press ar net Aeropress kavinuke.

Peržiūrėti

Elegantiški porcelianiniai indai

Kavą reikėtų gerti iš rafinuotų, gražių ir elegantiškų puodelių. Mūsų plačiame produktų asortimente galite rasti riboto leidomo illy kavos puodelius su lekštutėmis.

Peržiūrėti

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!

Geriausi pasiūlymai ir naudingi straipsniai kavos mylėtojams. Užsiprenumeruokite ir gaukite išskirtines naujienas.