Užsiregistruokite konsultacijai

Nurodykite apytikslį išgeriamų kavos puodelių skaičių per dieną ir pageidaujamą gėrimų asortimentą. Jei jau išsirinkote kavos aparatą, nurodykite jo modelį. Artimuoju metu susisieksime su Jumis ir per tą pačią darbo dieną pateiksime geriausią pasiūlymą.

Arba susisiekite su Dominyku

Dominykas Baliukevičius Kavos Pardavimų vadovas

Dominykas Baliukevičius

Pardavimų vadovas
Tel. +37063350060
El. paštas: sales@asmyliukava.lt

Išsinuomoti kavos aparatą reiškia, pamiršti apie visas rūpestis ir tiesiog mėgautis nuostabia kava. Mes parinksime kavos aparatą, jį įrengsime, atliksime reguliarią priežiūrą ir kokybės kontrolę, pristatysime kavą ir patarsime receptus. Nuo rafinuotos ir gerai žinomos "illy" kavos iki šviežiai skrudintos kavos iš "Rocket Bean Roastery" Latvijoje - turime kavos kiekvienam skoniui.

Spustelėkite ant banerio ir sužinokite, kaip galite išbandyti kavos aparatą nemokamai!

Kavos aparatai biurams ir įstaigoms:

Kalerm Office Pro kavos aparatas

Nuoma virš 13 kg: nemokamai
Nuoma 9-12 kg: 44 eur/mėn
Nuoma 6-8 kg: 74 eur/mėn.

Apie kavos aparatą

7 colių jutikliniame ekrane vienu mygtuko paspaudimu galite pagaminti daugiau kaip 20 skirtingų gėrimų variantų. Gaminimo proceso metu galite individualiai reguliuoti gėrimo parametrus nekeisdami kavos aparato nustatymų.

Gauti pasiūlymą

Kalerm Model X kavos aparatas

Nuoma virš 19 kg: nemokamai
Nuoma 13-18 kg: 44 eur/mėn.
Nuoma 8-12 kg: 84 eur/mėn.

Apie kavos aparatą

2022 m. modelis, skirtas vidutiniam ir dideliam užimtumui. Didžiausias spalvotas ekranas savo klasėje - greitas ir skaidrus gėrimų ruošimas. Tinka biure, kur svarbus platus gėrimų pasirinkimas ir pritaikymo galimybės, taip pat viešbučių pusryčiams ir dideliems renginiams.

Gauti pasiūlymą

Franke A300 kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Su intuityviu 8 colių jutikliniu ekranu pasigaminti kavos bus lengviau nei bet kada anksčiau, o integruota automatinė "EasyClean" valymo sistema sutrumpina valymo laiką ir palengvina kasdienę rutiną.

Gauti pasiūlymą

Franke A400 kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Vienu metu galima pateikti kelis užsakymus. Pateikus užsakymą, gėrimai bus ruošiami vienas po kito vienu mygtuko paspaudimu. Ši funkcija naudinga darbuotojams, kuriems per trumpą laiką reikia paruošti kelis gėrimus. Taip pat galima dirbti „savitarnos“ režimu.

Gauti pasiūlymą

Franke A600 kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Naudojant "FoamMaster™" technologiją kartu su "Franke" šaltųjų gėrimų moduliu ir sirupo stotimi galima paruošti bet kokį kavos gėrimą - nuo tobulos latte machiatto ar klasikinės espresso kavos iki gaivių braškių kokteilių ar pistacijų latės.

Gauti pasiūlymą

Franke A800 kavos aparatas

Apie kavos aparatą

IQFlow™ technologija užtikrins, kad kavos ekstrakcijos laikas visada būtų idealus, todėl visada gausite geriausią kavos pupelių kavą, kad ir kokia būtų jūsų šiandieninė nuotaika ar oras lauke. Galiausiai "EasyClean" sistema užtikrins lengvą ir greitą valymą.

Gauti pasiūlymą

Eversys E2M kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Visiškai automatizuotas kavos aparatas, skirtas savitarnos parduotuvėms, kuriose yra didelė apyvarta. Kavos aparatas sukurtas taip, kad atitiktų nuolatinio aukštos kokybės kavos tiekimo poreikius. Įrengti du kavos malūnėliai ir galinga pieno putojimo sistema.

Gauti pasiūlymą

Eversys Cameo kavos aparatas

Apie kavos aparatą

C'2 Cameo kavos aparate yra garų tiekimo sistema ir pieno svirtis, todėl barista gali kurti malonų latės meną ir išreikšti savo kūrybiškumą. Naudojant naująją "Eversys EMT" sistemą, galima kurti individualias pieno putas ir tekstūras. Taip pat galima reguliuoti ir keisti vandens temperatūrą tiek kavos, tiek arbatos gėrimams.

Gauti pasiūlymą

Kavos aparatai kavinėms, restoranams ir viešbučiams:

Sage Oracle SES980 kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Oracle™ yra pirmasis pasaulyje automatinis rankinis espresso kavos aparatas, kuris užtikrina tikrą kokybę kavinėje ar namuose, net ir be baristos. Oracle™ modelyje įdiegti automatiniai malimo, dozavimo, spaudimo ir pieno tekstūros režimai, automatizuojantys sudėtingiausias rankinio espresso kavos aparato funkcijas.

Gauti pasiūlymą

Illy X2.2 kapsulinis kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Illy X2.2 - tai profesionalus kapsulinis kavos aparatas, skirtas mažoms kavinėms ar restoranams. Jis užima labai mažai vietos ir yra paprastas naudoti. Illy IperEspresso kavos aparatai prisitaiko prie jūsų stiliaus ir užtikrina autentišką Illy skonį kiekviename puodelyje.

Gauti pasiūlymą

Illy Y2 kapsulinis kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Naujausias Illy profesionalių kapsulinių kavos aparatų serijos modelis Y2 yra puikus pasirinkimas nedideliems restoranams ar kavinėms. Iki šiol galingiausias „Professional“ serijos kavos virimo aparatas su dideliu kavos ir garų katilu, galintis apdoroti didesnę apkrovą.

Gauti pasiūlymą

Iberital IB7 kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Iberital IB7 yra puikus kavos aparatas nedideliam restoranui ar kavinei. Kavos aparatas pasižymi įmantriu, kompaktišku dizainu, atspindinčiu "Iberital" kavos aparatų tvarumą. Protingas pasirinkimas jūsų verslui, kuris tiks beveik bet kokiai kavos koncepcijai.

Gauti pasiūlymą

Iberital Intenz 2GR kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Iberital Intenz yra profesionalus kavos aparatas, skirtas patenkinti reikliausių baristų ir kavos žinovų poreikius. Sukurtas taip, kad tarnautų ilgai, būtų intensyviai naudojamas ir atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Šis kavos aparatas yra tvirtas ir tikslus, taip pat skoningas ir universalus.

Gauti pasiūlymą

La Marzocco PB Linea 2G AV kavos aparatas

Apie kavos aparatą

Linea PB kavos aparatas turi kultinį „La Marzocco“ poliruoto nerūdijančiojo plieno korpusą, kurį papildo supaprastintos linijos ir žemesnis profilis. Įrengta išskirtinė, patogi vartotojo sąsajos programinė įranga, kuri baristai tiesiogiai kontroliuoja katilo temperatūrą, gėrimų kiekį ir kitus aparato nustatymus.

Gauti pasiūlymą

LaMarzocco KB90 2G AV kavos aparatas

Apie kavos aparatą

La Marzocco KB9 kavos aparatas suteikia galimybę paruošti espresso kavą greičiau, švariau ir paprasčiau. Naujoji konstrukcija leidžia iš karto įdėti portafilterį, nereikia jo reguliuoti, todėl darbas pastebimai pagreitėja.

Gauti pasiūlymą

Kava yra mūsų aistra - pasitikėkite mumis!

Kiekvienam klientui rasime tinkamą pasiūlymą, nepriklausomai nuo to, ar planuoja nuomotis, ar pirkti. Išmanome apie kavą ir, svarbiausia, esame atviri naujiems ir įdomiems iššūkiams. Drąsiai kreipkitės į mus ir savo biure, kavinėje, restorane ar viešbutyje akimirksniu turėsite puikios kavos. Esate vos už 4 žingsnių nuo geriausios kavos mieste.

1 žingsnis

Susisiekite su mumis ir papasakokite apie savo kavos skonį ir kasdienius kavos gėrimo įpročius. Kontaktai:

Tel. +37063350060
El. paštas: sales@asmyliukava.lt

2 žingsnis

Susisieksime su Jumis ir pasiūlysime tinkamiausią ir ekonomiškiausią sprendimą, kuris atitiks jūsų poreikius. Suderinsime visas būtinas su kava susijusias detales ir įvertinsime finansinį aspektą.

3 žingsnis

Parodysime kavos aparatą ir suteiksime galimybę paragauti kavos mūsų fizinėje parduotuvėje arba įrengsime nemokamą bandomąjį kavos aparatą su kava jūsų biure, kad galėtumėte patys įsitikinti, ar pasirinktas sprendimas yra toks, kokio pageidaujate.

4 žingsnis

Suderinus visas detales, pasirašysime nuomos sutartį ir sutartą dieną sumontuosime kavos aparatą, pristatysime kavą ir apmokysime Jūsų darbuotojus naudotis kavos aparatu bei jį prižiūrėti.

Mūsų partneriai