Kavos kapsulės yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie per dieną namuose išgeria palyginti nedaug puodelių kavos, pvz. 3-4. Tokiu atveju, kapsulinis kavos aparatas yra puikus pasirinkimas, kuris užtikrins nuolatinę aukštą kavos kokybę kiekvieną dieną vos vieno mygtuko paspaudimu. Toliau yra pateikiami kavos kapsulinio kavos aparato privalumai:
1. Kapsulinis kavos aparatas nereikalauja didelių pradinių investicijų. Jį galima nusipirkti už mažiau nei 100 eurų, o kokybiški pupelių kavos aparatai kainuoja nuo 500 iki 1500 eurų;
2. Naudojant filtruotą vandenį, kavos kapsulinio aparato nereikia reguliariai valyti ir atlikti nuodugnios priežiūros. Priešingai, pupelių kavos aparatuose reikia keisti filtrus arba šalinti kalkes, valyti kavos sistemą ir kasdien valyti pieno sistemą;
3. Kavos kapsules būtina laikyti sandariai uždarytas. Jos nepraranda aromatinių savybių, o atidarytas kavos pupelių pakelis jas pradeda prarasti po kelių dienų;
4. Kavos kapsulinis aparatas yra labai mažas ir kompaktiškas, todėl vietos jam rasite net ankštoje virtuvėje ar biure. Jį taip pat lengva pasiimti su savimi į sodybą ar renginį.

Manome, kad illy kavos kapsulės yra geriausios ir kokybiškiausios, nes yra gaminamos pagal itin novatorišką sistemą. Mūsų fizinėje parduotuvėje turite galimybę patys išbandyti ir paragauti kavos paruoštos iš illy kapsulių. Be to, panaudotas kavos kapsules visada galite atiduoti perdirbimui Gedimino pr. 46.


Mūsų siūlomus kapsulinius kavos aparatus rasite čia.

Peržiūrėti produktus

Illy iperespresso kafijas kapsulas

Illy iperespresso kavos kapsulės yra populiariausios kavos kapsulės tarp mūsų klientų. Šios kapsulės išsiskiria sudėtingesne kapsulių konstrukcija, kuri užtikrina aukštesnę kokybę. Kapsulinis kavos aparatas iš anksto užvirina kavą arba sudrėkina ją prieš virimą, o kapsulės yra visiškai hermetiškai uždarytos, todėl užtikrinama pastovi aromato ir skonio kokybė ilgą laiką.

illy iperespresso

Illy SMART arba MPS kavos kapsulės

Illy SMART kavos kapsulės yra pigesnė iperespresso kapsulių alternatyva ir tinka tik su illy SMART kapsuliniais kavos aparatais. Kapsulės struktūra yra šiek tiek paprastesnė ir panaši į kitas alternatyvias kapsulių sistemas. Tačiau viduje yra illy kokybė, kuri paprastai nepalieka abejingų.

illy SMART

Nespresso kavos kapsulės

Nespresso kavos kapsulės yra populiariausios pasaulyje. Daugelį metų šios kapsulės buvo saugomos patentu ir jas galėjo gaminti tik vienas gamintojas. Šiandien mažas aliuminio kapsules gamina kelios gerai žinomos kavos bendrovės, pavyzdžiui, illy, Lavazza, Segafredo, Musetti ir kt. Nespresso kapsulės turi daug įvairių rūšių, todėl kavos stiprumas ir skonis gali skirtis.

Nespresso

Dolce Gusto kavos kapsulės

Dolce Gusto kavos kapsulės per pastaruosius penkerius metus labai išpopuliarėjo dėl kainų palankumo ir galimybės ruošti kavą su pienu. Taip, tiesa, jog reikia naudoti dvi kapsules - vieną kavai, kitą pienui. Dėl to procesas tampa brangesnis, tačiau visada yra galimybė pasigaminti espresso kavos ir pačiam suplakti bei įpilti pieno.

Dolce Gusto

Šiuo metu populiarios prekės

Rodyti visas
Sutaupai €65,50
illy Kapsulių aparatai Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Kaina€199,00 Įprasta kaina€264,50
Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Turime sandėlyje
Pasirinkti
Sutaupai €65,50
illy Kapsulių aparatai Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Kaina€199,00 Įprasta kaina€264,50
Kavos aparato illy Y3.3 komplektas
Turime sandėlyje
Pasirinkti
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, juodas
Kaina€115,00
Kavos aparatas illy Y3.3 EC, juodas
Turime sandėlyje
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, raudonas
Kaina€115,00
Kavos aparatas illy Y3.3 EC, raudonas
Turime sandėlyje
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, baltas
Kaina€115,00
Kavos aparatas illy Y3.3 EC, baltas
Turime sandėlyje
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, šviesiai žalias
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, šviesiai geltonas
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, šviesiai žalias
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy Y3.3 EC, šviesiai oranžinis
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy X7.1, juodas
Kaina€215,00
Kavos aparatas illy X7.1, juodas
Turime sandėlyje
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy X7.1, raudonas
Kaina€215,00
Kavos aparatas illy X7.1, raudonas
Turime sandėlyje
illy Kapsulių aparatai Kavos aparatas illy X7.1, baltas
Kaina€215,00
Kavos aparatas illy X7.1, baltas
Turime sandėlyje

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!

Geriausi pasiūlymai ir naudingi straipsniai kavos mylėtojams. Užsiprenumeruokite ir gaukite išskirtines naujienas.